College w nowej interaktywnej odslonie

ZOBACZ FILM

wspolpracujemy z:

Egzamin Międzynarodowy Cambridge dla Dzieci

2017-03-15 12:33:52

Zdjęcia z egzaminu dostępne w galerii. 

11 lutego odbył się egzamin międzynarodowy Cambridge dla najłodszych słuchaczy mławskiego "College'u" na pierwszym poziomie zaawansowania Starters. Egzamin ten jest kluczowym krokiem dziecka w  zakresie nauki języka. Test objął wszystkie cztery kompetencje: słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie. 

Dzieci zostały przygotowane w Europejskim Centrum Edukacyjnym "College", a sam egzamin przeprowadzono w Centralnym Ośrodku Przygotowującym do Egzaminów Międzynarodowych w KSP w Mławie. Ośrodek został powołany przez Europejskie Centrum Edukacyjne i Szkoły Katolickie w Mławie.

Nad poprawnością egzaminu czuwała zewnętrzna, specjalistyczna komisja która przyjechała z Centrów Egzaminacyjnych z różnych stron Polski. Europejskie Centrum Edukacyjne "College" w promieniu 80 km jest jedyną placówką, która przeprowadza tego typu egzaminy na miejscu. ECECollege już od wielu lat współpracuje z British Council agencją brytyjską, która organizuje egzaminy międzynarodowe na całym świecie. Ponadto ECECollege cyklicznie od kilku lat jest godnym partnerem British Council i jako szkoła językowa została uhonorowana certyfikatami wydanymi przez British Council jako placówka partnerska przygotowująca do Egzaminów Międzynarodowych Cambridge. 

Testy naszych podopiecznych dostarczono do siedziby Cambridge, gdzie zostaną sprawdzone i ocenione. Nasi najmłodsi uczniowie już niebawem otrzymają swój pierwszy międzynarodowy certyfikat podsumowujący kolejny etap nauki języka angielskiego. Takie podejście pomaga dzieciom nabrać pewności siebie, daje motywację do dalszej nauki języka i nagradza rozwój umiejętności i komunikacji. Trzymamy kciuki !